kableprzewody.com.pl
Matt.com.pl
PL EN

Dostawca kabli i przewodów
powszechnego zastosowania i specjalistycznych

szeroki asortyment

Podział wg korpusów

Podział wg funkcji

Sprzedaż hurtowa i detaliczna
Doradztwo przy wyborze produktu
Przystepne i elastyczne ceny
szeroki asortyment

W Przedsiębiorstwie Techniczno – Handlowym „MATT” jakość produktów i troska o zadowolenie Klienta są jednymi z najważniejszych elementów polityki firmy. Jest ona wpisana w najważniejszy dokument Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2008, jakim jest POLITYKA JAKOŚCI.

System ISO 9001 został wdrożony w 2007 roku i  jest skutecznie odnawiany co rok, ostatnio zgodnie z najnowszą normą ISO 9001:2008. Przestrzeganie powyższych norm ISO, współpraca z przedsiębiorstwami zapewniającymi wysoką jakość usług, kontrola na każdym etapie produkcji oraz 100% kontrola wyrobów finalnych gwarantuje najwyższą jakość oferowanych produktów. Produkty wytwarzane przez nas – w przeciwieństwie do większości występujących na rynku – podlegają 100 % kontroli jakości niezależnie od stopnia skomplikowania wyrobu. Sparwdzane są podstawowoe parametry każdego produktu, a nie tylko np. co dziesiątego czy setnego. To jest naszą silną stroną i przewagą nad konkurencją.

Firma nasza posiada własny Dział Konstrukcyjny wyposażony w nowoczesny sprzęt komputerowy i aparaturę pomiarową, a także w najnowsze systemy wspomagające projektowanie  - zarówno w dziedzinie elektroniki jak i mechaniki – dzięki czemu wytwarzane produkty spełniają najwyższe standardy oraz wymagania. Nasze wyroby posiadają często paramerty, które są osiągalne jedynie przez największych światowych producentów elementów biernych CATV. Nasze wyroby mogą konkurować z najlepszymi światowymi produktami. O jakości produktów świadczy też wielkość reklamacji, który wynosi poniżej 0,1%!

W trakcie procesu produkcyjnego przestrzegane są wszystkie obowiązujące normy i zalecenia, od stycznia 2006 r. wdrożona została dyrektywa unijna w zakresie eliminowania z produktów substancji szkodliwych (RoHS).

Najlepszą metodą potwierdzić jakość produktów PTH MATT jest zakup  - początkowo chociażby jednej sztuki! – będziecie Państwo mile zaskoczeni i będziecie chcieli stosować produkty tylko PTH MATT.

Prosimy to zweryfikować!

PTH MATT jest dostawcą kabli i przewodów przeznaczonych do powszechnego zastosowania jak również do specjalistycznych instalacji. Współpracujemy w wieloma największymi w Polsce kablowniami oferującymi najlepszej jakości przewody i kable. W ofercie posiadamy szeroki wybór przewodów m.in. koncentrycznych, sygnałowych, teleinformatycznych, montażowych, głośnikowych, elektrycznych oraz osprzęt instalacyjny, złączki i narzędzia do przewodów.

W sprzedaży hurtowej i detalicznej posiadamy również m.in. elementy sieci LAN, telekomunikacyjnej, puszki, szafy instalacyjne, zasilacze, anteny telewizyjne itp. Jesteśmy producentem antenowych gniazd telewizyjnych używanych w sieciach TV kablowych, oraz filtrów i zwrotnic częstotliwościowych wykorzystywanych w różnorodnych instalacjach indywidualnych, hotelowych, zbiorczych jak i nowoczesnych sieci telewizji kablowych. Oferujemy również manipulatory (joypady, joysticki i akcesoria) potrzebny w retro grach i konsolach typu Amiga, Atari, Commodore, Pegasus, Nintendo itp.