kableprzewody.com.pl
Matt.com.pl
PL EN

Dostawca kabli i przewodów
powszechnego zastosowania i specjalistycznych

Sprzedaż hurtowa i detaliczna

Podział wg korpusów

Podział wg funkcji

Sprzedaż hurtowa i detaliczna
Doradztwo przy wyborze produktu
Przystepne i elastyczne ceny
szeroki asortyment

Jako dostawca kabli i przewodów w swojej ofercie handlowej posiadamy szeroką gamę przewód różnego zastosowania. Prowadzimy sprzedaż stacjonarną w naszym sklepie w Łodzi na ul. Wólczańskiej 241 oraz sprzedaż internetową - wysyłkową. Nasze towary można znaleźć również na allegro.pl - dodatkowo jesteśmy do dyspozycji poprzez kontakt mailowy pth@matt.com.pl telefoniczny 42 681 77 55 oraz kontakt poprzez formularz na danej stronie.

Wszystkie oferowane kable i przewody jesteśmy w stanie sprzedać Państwu w pojedynczej ilości nawet 1 mb. (w przeciwieństwie do innych hurtowni gdzie trzeba kupować całe krążki przewodów). Oferujemy również usługę montażu złącz na przewodach (nie każdy klient posiada wiedzę i możliwości montażu złączy – np. przez brak odpowiedniej zaciskarki lub innych potrzebnych narzędzi). 

Dla klientów którzy są zaineresowani większą ilością przewodów lub złączy jesteśmy w stanie udzielić promocyjnych zniżek.

PTH MATT jest dostawcą kabli i przewodów przeznaczonych do powszechnego zastosowania jak również do specjalistycznych instalacji. Współpracujemy w wieloma największymi w Polsce kablowniami oferującymi najlepszej jakości przewody i kable. W ofercie posiadamy szeroki wybór przewodów m.in. koncentrycznych, sygnałowych, teleinformatycznych, montażowych, głośnikowych, elektrycznych oraz osprzęt instalacyjny, złączki i narzędzia do przewodów.

W sprzedaży hurtowej i detalicznej posiadamy również m.in. elementy sieci LAN, telekomunikacyjnej, puszki, szafy instalacyjne, zasilacze, anteny telewizyjne itp. Jesteśmy producentem antenowych gniazd telewizyjnych używanych w sieciach TV kablowych, oraz filtrów i zwrotnic częstotliwościowych wykorzystywanych w różnorodnych instalacjach indywidualnych, hotelowych, zbiorczych jak i nowoczesnych sieci telewizji kablowych. Oferujemy również manipulatory (joypady, joysticki i akcesoria) potrzebny w retro grach i konsolach typu Amiga, Atari, Commodore, Pegasus, Nintendo itp.