kableprzewody.com.pl
Matt.com.pl
PL EN

Dostawca kabli i przewodów
powszechnego zastosowania i specjalistycznych

Przystepne i elastyczne ceny

Podział wg korpusów

Podział wg funkcji

Sprzedaż hurtowa i detaliczna
Doradztwo przy wyborze produktu
Przystepne i elastyczne ceny
szeroki asortyment

Przedsiębiorstwo Techniczno – Handlowe "MATT" działa w szeroko pojętej branży elektroinstalatorskiej od ponad 30 lat. W tym okresie prężnie rozwijało swoje kontakty z różnego typu kontrahentami i dostawcami w kraju i zagranicą. Aktualnie współpracuje z wieloma wyselekcjonowanymi dostawcami wysokiej klasy kabli i przewodów. Ze względu na wieloletnią współpracę posiadamy wysokie rabaty i w związku z tym nasza oferta jest atrakcyjna dla klientów końcowych.


Przy regularnej współpracy jesteśmy w stanie udzielić atrakcyjnych dodatkowych rabatów dla naszych Klientów. Również przy jednorazowych zakupach możemy udzielić zniżek pod warunkiem zamówienia dużej ilości asortymentu (w takim przypadku zniżki udzielane są indywidualnie zgodnie ze wcześniejszymi ustaleniami z Klientem).


Udało nam się pogodzić wysoką jakość produktów przy niskiej cenie zakupu.


Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą na stronie www.matt.com.pl.

PTH MATT jest dostawcą kabli i przewodów przeznaczonych do powszechnego zastosowania jak również do specjalistycznych instalacji. Współpracujemy w wieloma największymi w Polsce kablowniami oferującymi najlepszej jakości przewody i kable. W ofercie posiadamy szeroki wybór przewodów m.in. koncentrycznych, sygnałowych, teleinformatycznych, montażowych, głośnikowych, elektrycznych oraz osprzęt instalacyjny, złączki i narzędzia do przewodów.

W sprzedaży hurtowej i detalicznej posiadamy również m.in. elementy sieci LAN, telekomunikacyjnej, puszki, szafy instalacyjne, zasilacze, anteny telewizyjne itp. Jesteśmy producentem antenowych gniazd telewizyjnych używanych w sieciach TV kablowych, oraz filtrów i zwrotnic częstotliwościowych wykorzystywanych w różnorodnych instalacjach indywidualnych, hotelowych, zbiorczych jak i nowoczesnych sieci telewizji kablowych. Oferujemy również manipulatory (joypady, joysticki i akcesoria) potrzebny w retro grach i konsolach typu Amiga, Atari, Commodore, Pegasus, Nintendo itp.