kableprzewody.com.pl
Matt.com.pl
PL EN

Dostawca kabli i przewodów
powszechnego zastosowania i specjalistycznych

OFERTA

Podział wg korpusów

Podział wg funkcji

Sprzedaż hurtowa i detaliczna
Doradztwo przy wyborze produktu
Przystepne i elastyczne ceny
szeroki asortyment

Współpracujemy z nowoczesnymi fabrykami kabli i przewodów które oferują wysokiej jakości kable dla przemysłu, energetyki, oraz dla infrastruktury budownictwa i transportu. Innowacyjność oraz opracowywanie optymalnych rozwiązań konstrukcyjnych kabli i przewodów zapewnia naszym klientom i użytkownikom dodatkowe wartości.

Oferowane przewody spełniają wymagania jakościowe stawiane współczesnym produktom branży kablowej. Potwierdzają to posiadane Certyfikaty. W ofercie sprzedażowej posiadamy różnego typu kable i przewody w postaci drutów lub linek do zastosowań wewnątrz jak i na zewnątrz budynku, także ziemne, płaskie, okrągłe o różnej ilości żył wewnętrznych i różnych grubościach. Dostępne wersje parowane, czwórkowe, oraz z linką nośną, ekranowane i bez ekranu.

Zaopatrzyć się u nas można w przewody m.in. :
- elektroenergetyczne
- teleinformatyczne
- telekomunikacyjne
- współosiowe 75 Ohm, 50 Ohm, 93 Ohm, 120 Ohm
- elektroakustyczne, Audio-Video
- montażowe
- sygnałowe
- sygnałowe PPOŻ.
- i wiele więcej.

Od różnych dostawców i producentów m.in.:
- Technokabel
- Bitner
- Madex
- Draka
- Satec
- CDH
- itd


Poniżej zaprezentowana jest oferta kabli i przewodów :

PTH MATT jest dostawcą kabli i przewodów przeznaczonych do powszechnego zastosowania jak również do specjalistycznych instalacji. Współpracujemy w wieloma największymi w Polsce kablowniami oferującymi najlepszej jakości przewody i kable. W ofercie posiadamy szeroki wybór przewodów m.in. koncentrycznych, sygnałowych, teleinformatycznych, montażowych, głośnikowych, elektrycznych oraz osprzęt instalacyjny, złączki i narzędzia do przewodów.

W sprzedaży hurtowej i detalicznej posiadamy również m.in. elementy sieci LAN, telekomunikacyjnej, puszki, szafy instalacyjne, zasilacze, anteny telewizyjne itp. Jesteśmy producentem antenowych gniazd telewizyjnych używanych w sieciach TV kablowych, oraz filtrów i zwrotnic częstotliwościowych wykorzystywanych w różnorodnych instalacjach indywidualnych, hotelowych, zbiorczych jak i nowoczesnych sieci telewizji kablowych. Oferujemy również manipulatory (joypady, joysticki i akcesoria) potrzebny w retro grach i konsolach typu Amiga, Atari, Commodore, Pegasus, Nintendo itp.