kableprzewody.com.pl
Matt.com.pl
PL EN

Dostawca kabli i przewodów
powszechnego zastosowania i specjalistycznych

O FIRMIE

Podział wg korpusów

Podział wg funkcji

Sprzedaż hurtowa i detaliczna
Doradztwo przy wyborze produktu
Przystepne i elastyczne ceny
szeroki asortyment

Firma PTH MATT rozpoczęła swoją działalność w roku 1982 i od tamtego czasu nieprzerwanie działa na szeroko pojętym rynku elektroinstalacyjnym. Początek działalności dotyczył produkcji dzwonków – pozytywek oraz alarmów samochodowych. Po kolejnych paru latach rozpoczęto produkcję joysticków i joypadów oraz innych elementów i akcesoriów do gier i konsol typu Amiga, Atari, Commodore, Pegasus itp.

Lata dziewięćdziesiąte to początek dynamicznego rozwoju firmy poprzez produkcję i sprzedaż deficytowego w tamtych czasach produktu jakim były abonenckie gniazda antenowe. Wraz z rozwojem firmy do oferty produkcyjnej dołączone zostały kolejne elementy bierne wykorzystywane w CATV m.in. filtry i zwrotnice częstotliwościowe, tłumiki, izolatory, oraz szereg różnego typu gniazd antenowych itp.

Aktualnie firma PTH MATT zajmuje się nie tylko produkcją, ale także sprzedażą hurtową i detaliczną różnego typu towarów m.in.:

- anteny RTV, SAT, WIFI i GSM
- elementy mocujące do konstrukcji stalowych, osprzęt linowy
- rurki, listwy i kanały instalacyjne
- zasilacze analogowe i impulsowe
- mierniki do pomiarów sygnału TVK, SAT
- kable i przewody wielu zastosowań, które prezentowane są na niniejszej stronie,
- i wiele więcej...


ZAPRASZAMY NA INNE NASZE STRONY:

oraz do naszego sklepu na allegro:


  • Budynek firmy PTH MATT

  • Wejście do sklepu PTH MATT

  • Wjazd na posesję przy budynku PTH MATT

  • Sklep PTH MATT

  • Sklep PTH MATT

PTH MATT jest dostawcą kabli i przewodów przeznaczonych do powszechnego zastosowania jak również do specjalistycznych instalacji. Współpracujemy w wieloma największymi w Polsce kablowniami oferującymi najlepszej jakości przewody i kable. W ofercie posiadamy szeroki wybór przewodów m.in. koncentrycznych, sygnałowych, teleinformatycznych, montażowych, głośnikowych, elektrycznych oraz osprzęt instalacyjny, złączki i narzędzia do przewodów.

W sprzedaży hurtowej i detalicznej posiadamy również m.in. elementy sieci LAN, telekomunikacyjnej, puszki, szafy instalacyjne, zasilacze, anteny telewizyjne itp. Jesteśmy producentem antenowych gniazd telewizyjnych używanych w sieciach TV kablowych, oraz filtrów i zwrotnic częstotliwościowych wykorzystywanych w różnorodnych instalacjach indywidualnych, hotelowych, zbiorczych jak i nowoczesnych sieci telewizji kablowych. Oferujemy również manipulatory (joypady, joysticki i akcesoria) potrzebny w retro grach i konsolach typu Amiga, Atari, Commodore, Pegasus, Nintendo itp.