kableprzewody.com.pl
Matt.com.pl
PL EN

Dostawca kabli i przewodów
powszechnego zastosowania i specjalistycznych

Doradztwo przy wyborze produktu

Podział wg korpusów

Podział wg funkcji

Sprzedaż hurtowa i detaliczna
Doradztwo przy wyborze produktu
Przystepne i elastyczne ceny
szeroki asortyment

Jednym z naszych głównych gałęzi sprzedaży są różnego rodzaju kable i przewody wraz z odpowiednimi złączami i adapterami. Od początku lat dziewięćdziesiątych MATT nieprzerwanie rozwija branżę osprzętu antenowego, przekształconą w latach następnych w branżę telewizji kablowej. Posiadamy bazę sprzętową, programową, magazynowo-lokalową, a przede wszystkim kadrową - na najwyższym poziomie, stąd możemy doradzić i pomóc w doborze odpowiedniego rozwiązania.


Współpracujemy z różnymi producentami przewodów, szczegółowo wyselekcjonowanymi, którzy oferują wysokiej jakości produkty. Posiadamy wystarczające doświadczenie oraz wiedzę która przydaję się w doborze odpowiedniego rozwiązania dla indywidualnych potrzeb każde z klientów. Na magazynie posiadamy dużą ilość różnych kabli i przewodów toteż każdy klient powinien znaleźć dla siebie odpowiedni – w poróżnieniu do konkurencji PTH MATT oferuje możliwość zakupu nawet 1 mb przewodu bez doliczania dodatkowych kosztów za cięcie. Dla nas najważniejszy jest klient, dlatego podejmujemy się także tych trudnych tematów, za które duże firmy się nie chcą brać.
 
Jeśli ktoś wątpi w prawdziwych powyższych słów – proszę nas SPRAWDZIĆ !!!

PTH MATT jest dostawcą kabli i przewodów przeznaczonych do powszechnego zastosowania jak również do specjalistycznych instalacji. Współpracujemy w wieloma największymi w Polsce kablowniami oferującymi najlepszej jakości przewody i kable. W ofercie posiadamy szeroki wybór przewodów m.in. koncentrycznych, sygnałowych, teleinformatycznych, montażowych, głośnikowych, elektrycznych oraz osprzęt instalacyjny, złączki i narzędzia do przewodów.

W sprzedaży hurtowej i detalicznej posiadamy również m.in. elementy sieci LAN, telekomunikacyjnej, puszki, szafy instalacyjne, zasilacze, anteny telewizyjne itp. Jesteśmy producentem antenowych gniazd telewizyjnych używanych w sieciach TV kablowych, oraz filtrów i zwrotnic częstotliwościowych wykorzystywanych w różnorodnych instalacjach indywidualnych, hotelowych, zbiorczych jak i nowoczesnych sieci telewizji kablowych. Oferujemy również manipulatory (joypady, joysticki i akcesoria) potrzebny w retro grach i konsolach typu Amiga, Atari, Commodore, Pegasus, Nintendo itp.